OgarnęTo - cała ja

Wirtualna Asystentka

Nazywam się Arletta Pawlicka i mogę zostać Twoją wirtualną asystentką  znacząco ułatwiając Tobie prowadzenie biznesu. Jeśli jesteś osobą, która ma wiele do zdziałania, ale nie potrafi wydłużyć doby, to to jest właśnie miejsce dla Ciebie.

Jestem osobą kreatywną, ambitną, nastawioną na działanie i osiąganie zamierzonych rezultatów. W sposób szybki i elastyczny dostosowuję się do zmian, aby pomimo nieoczekiwanych zwrotów zdarzeń Twoja firma mogła osiągną zamierzony cel.

Wirtualna asystentka i psycholog

Studiowałam psychologię jednocześnie wspierając różne firmy w ich rozkwicie. Jako psycholog rozumiem mechanizmy, które rządzą tym światem. Natomiast pomoc przedsiębiorcom zostawiła po sobie niesamowitą satysfakcję. Każdy biznes, który rozwinął skrzydła dzięki mojej pomocy i wsparciu, to także mój własny osobisty sukces i kolejna cegiełka w moim własnym rozwoju. To moje doświadczenie bardzo mocno ukierunkowało mnie i właśnie dlatego dziś pragnę całą swoją wiedzę, energię i umiejętności wykorzystać, aby móc wspomóc takie osoby jak Ty.

Wirtualna asystentka a wyniki

Praca wirtualnej asystentki pozwala mi na spełnienie się zawodowo. Wirtualna praca umożliwia realizację planów, marzeń, a jednocześnie stanowi doskonałe źródło ciągłego rozwoju. Moje wirtualne biuro jest tam, gdzie obecnie przebywam ja i mój laptop. Co to oznacza dla Ciebie i Twojego biznesu? A tyle, że Twoja asystentka jest osobą spełnioną i szczęśliwą, a co za tym idzie, jak pokazują badania, bardziej produktywną. Twoja firma tylko zyska dzięki nawiązaniu współpracy ze mną.

Każda firma ma przestrzeń do rozwoju.

Jak mogę Tobie pomóc się rozwijać?

Wirtualna asystentka prywatnie

Kim jest Twoja wirtualna asystentka prywatnie?

Jestem żoną oraz mamą małego łobuziaka i cudownej księżniczki. Mam też wspaniałego psiaka, który dopełnia ten nasz rodzinny galimatias. Czerpię energię z podróży i poznawania nowych zakątków świata. Natomiast w swoim własnym zaciszu uwielbiam zakopać się pod ciepłym kocem z kubkiem pysznej kawy  i świetną książką. Tak właśnie ogarniam swoją codzienność.

Zaproś mnie proszę do swojego świata biznesu, a pomogę ogarnąć też Twoją.

Jeśli chcesz poznać mnie bardziej i przekonać się czy pasuję do Twojej wizji biznesowego świata proszę skontaktuj się ze mną.